Vybavení JSDH Všenice

Zásahová přilba KALISZ ZS-03

Zásahová přilba pro hasiče vážíObrazek 1600g, má úchyty pro protiplynovou masku, držák na svítilnu, zasouvací obličejový štít a zátylník.

Zásahová přilba KALISZ VULCANvulcan.jpg

Zásahová přilba certifikovaná dle EN 443, skořepina z Kevlaru v kombinaci se skleněným vláknem, vysoká elektrostatická odolnost (E1, E2, E3), tepelná odolnost 14kW/m, zasouvací polykarbonátový obličejový štít - zlatý, zasouvací polykarbonátové brýle - čiré, úchyty pro protipilovou masku a instalaci VOX k RDST Motorola GP 300, připraveno pro připevnění držáku pro svítilny Stealthslite, přilba je vybavena úchyty na dýchací techniku typu Kandahár, aretační šroub pro nastavení velikosti přilby podle obvodu hlavy - 54 - 62 cm,hmotnost: 1,5 kg.

Zásahová obuv KlasikObrazek

Holeňová obuv s ocelovou špicí a ocelovou planžetou. Odolnost proti rizikům spojených s hašením požáru, odolnost proti působení vody a pohonných látek dále proti uklouznutí a propíchnutí.

Zásahová obuv pro hasiče

ObrazekZásahová obuv pro hasiče je konstrukčně přizpůsobena různým prostředím při zásahu a je vybavena vnitřní membránou, což je dnes standardní prvek zásahové obuvi u záchranných sborů a odpovídá požadavkům stávajících právních předpisů a norem na uvedenou obuv. Je řešená jako holeňová s možností variabilní úpravy výše nártu nohy.

Zásahové rukavice pro hasiče Sharon

ObrazekČtyřvrstvá celokožená rukavice s membránou.

Základní a nosnou vrstvou je speciálně upravená, teplu, vodě a oděru odolná kůže – hovězí štípenka.
Rukavice jsou testovány a certifikovány dle normy EN 659/2003 – Ochranné rukavice pro Hasiče.

ZÁSAHOVÉ RUKAVICE TIFFANY

Čtyřvrstvá celokožená rukavice s membránou. Vrchním materiázasahove-rukavice-tiffany-3618-2.jpglnem je hovězí štípenka se speciální úpravou proti zvýšené teplotě, průniku vody a olejů. Úprava této usně je dále zaměřena na zvýšenou odolnost proti mechanickým rizikům.
Rukavice je vybavena vysoce prodyšnou a voděodolnou membránou Porelle, která zároveň tvoří bariéru proti bakteriím, krvi a chemickým látkám.
Další vrstvu tvoří kombinace technického Kevlaru a Nomexu, která zvyšuje odolnost proti teplu, oděru a řezu.
Poslední vrstvou je bavlněná podšívka.
Úpletová manžeta je vyrobena z Kevlaru.

Zásahový ochranný oblek pro hasiče ZAHAS ECONOMY

ObrazekDvoudílný vícevrstvý zásahový oblek. Barva materiálu tmavě modrá.Oblek obsahuje reflexní žluto-stříbrné pruhy a nápis HASIČI. Oblek obsahuje též termoregulační vložku a vlhkostní bariéru.

Zásahový ochranný oblek BushfireObrazek

Ochranný oděv pro hasiče, při zdolávání požárů na volném Obrazekprostranstvícertifikovaný dle ČSN. Materiálové složení Nomex. Dvoudílný oděv. Kalhoty + blůza. Reflexní pásky + nápis HASIČI.

Pracovní stejnokroj PS II

ObrazekStejnokroj je vyroben ze 100% bavlny. Obsahuje jmenovku, hodnostní označení a nápis HASIČI.

Pracovní polohovací pás SJ 1 E
pas.jpg

Pracovní polohovací pás SJ 1 E s přídavným popruhem (0,8m + M10) pro zajištění uživatele v poloze pracovního místa (pracovní polohování) a zabránění uživateli dostat se do polohy, kde hrozí pád. Model SJ 1 E s přídavným popruhem (0,8m + M10) je po celé ploše opatřen reflexními plochami a je velmi vhodný pro potřeby profesionálních i dobrovolných hasičů. Doplňkovou výbavou pro hasiče je pouzdro na záchranářský nůž „Rescue", pouzdro na sekeru a pouzdro na drobné předměty pro hasiče.

Hadice, sací koše, klíče

ObrazekObrazek

Hasicí přístroje              Hydrantový nástavec                Klíče k podzemním hydrantům

ObrazekObrazek   klic-k-podzemnimu-hydrantu.jpg

Přechody B/C                    Hadicové rozdělovače                       Proudnice

prechod-bc.jpg         rozdelovac.jpg   proudnicem-mlhova.jpg

sekerka.jpg

Páčidla, sekerky

Hadicové přejezdové můstky

Trhací hák dřevěný, krumpáče, lopaty

Lano záchrannéObrazek

Hlavní lano pro záchranářské práce, práce ve výškách, zajištění na velkých skalních stěnách.

Lano ventilové

ventilova-lana.jpg

Přenosné halogenové světlo s teleskopickým stojanem

halog.svetlo..jpg